Witamy na stronie PERS CHEMICALS Sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do poszerzenia swoich informacji na temat nowoczesnych technik termoizolacji oraz hydroizolacji. Firma nasza stosuje technologię poliuretanów która na chwilę obecną jest najlepszą istniejącą na rynku co potwierdzają liczne badania i testy. Wykorzystuje się ją w budownictwie m.in do ocieplenia poddaszy mieszkalnych, podłóg i stropów, izolacji fundamentów oraz dachów płaskich, itd.

 Polecamy lekturę strony Polskiego Związku Producentów i Przetwórców Izolacji Poliuretanowych PUR i PIR  www.sipur.pl  Znajdą tam Państwo kompleksowe informacje n/t termoizolacji pianą poliuretanową w różnej postaci. 

 

Poliuretanowe warstwy ochronne charakteryzują się dużą elastycznością i udarnością a także odpornością na czynniki mechaniczne i atmosferyczne. Ich zaletą jest to że podczas aplikacji łączą się ściśle z każdą powierzchnią na którą są nakładane a ponieważ aplikacja odbywa się pod ciśnieniem elastomer szczelnie wypełnia każdy kształt tworząc jednolitą membranę. Właściwości te sprawiają iż elastomerowe warstwy ochronne mają niemalże nieograniczone zastosowanie w przemyśle budowlanym, motoryzacyjnym, stoczniowym a także militarnym.